PORTFOLIO

Zobacz moje ulubione zdjęcia, jakie wykonałam w ostatnim roku.
Serdecznie zapraszam do oglądania.

Co zyskujecie wybierając mnie?

Fotograf jest jednym z najważniejszych punktów wesela.
Musicie być pewni tego, że nie dołoży Wam żadnych zmartwień, a raczej odejmie obowiązków i myślenia
nad zdjęciami rodziny i znajomych. Gwarantuję Wam najwyższą jakość pracy.

PRZYJAZNA ATMOSFERA

Łatwo nawiązuję kontakt z Parami Młodymi. Sesja to nie tylko ekscytujący moment w życiu młodych, ale też niezapomniane, cudowne chwile, dlatego robię wszystko, abyście mogli czuć się swobodnie w mojej obecności i z chęcią powracać do tych chwil.

WIELOPLANOWOŚĆ I ŚWIATŁO

Lubię gdy zdjęcia mają kilka planów, zasłaniają czasem dane elementy, gdy światło delikatnie rysuje nam osoby na zdjęciach, zyskują wtedy niesamowitą ciekawość :)

DYSKRECJA I WYCZUCIE

Na ślubie i weselu nie ustawiam, nie reżyseruję zdarzeń, robię to tylko i wyłącznie na plenerze i zdjęciach grupowych, stawiam na naturalność zdjęć. Potrafię dostosować się do indywidualnych oczekiwań Par Młodych.

DOŚWIADCZENIE

Moje 10-letnie doświadczenie pracy jako fotograf sprawiło, że poznałam wiele róznych obyczai weselnych, nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć i zawsze z chęcią służę radą :)

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Z pełną precyzją staram się uchwycić najpiękniejsze momenty sesji, a aparaty pełnoklatkowe Sony A7 III oraz jasne obiektywy stałoogniskowe gwarantują Państwu najwyższą jakość zdjęć. Lubię żywe kolory, stawiam na poprawną i dokładną obróbkę zdjęć.

MOBILNOŚĆ

Dojadę na Wasz ślub i wesele niezależnie gdzie mieszkacie, zawsze na czas - punktualność to moje drugie imię.

BEZPIECZEŃSTWO ZDJĘĆ

Posiadam przy sobie zawsze zapasowy sprzęt, na wypadek awarii, komplety baterii oraz lamp. Zdjęcia po reportażu ślubnym zgrywane są na 2 dodatkowe nośniki danych.

EMOCJE I WAŻLIWOŚĆ

Na pierwszym miejscu stawiam na emocje dlatego uwielbiam podniosłość ślubów- to wyjątkowy czas dla każdego z nas. Jestem bardzo wrażliwym człowiekiem, zawsze daje z siebie więcej niż norma, działam na najwyższych obrotach dzięki temu zyskujecie zdjęcia pełne emocji, do których wraca się zawsze.

Zawsze pomocna i chętna do kontaktu

Nie macie pomysłu na miejsce sesji zdjęciowej?
Nie martwcie się, pomogę Wam wybrać cudowne miejsce, które zapewni wam niezapomniane chwile przed aparatem i zagwarantuje piękne fotografie.

TOP
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this